KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243267
nr 1524 3267
Stig Hallblom, Landskap. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 79x104 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:26:30
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr